انتظار مدل مانتو مانتو شیک پیراهن ایرانی

انتظار: مدل مانتو مانتو شیک پیراهن ایرانی پاریس شماره زندگی تصویر طراحان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گزارش کامل برنامه نود(96.08.01)

عادل فردوسی‌پور در برنامه دیشب به اتفاقات هفته دهم لیگ برتر و داستان محرومیت دو بازیکن سرخابی پرداخته است. 

گزارش کامل برنامه نود(96.08.01)

گزارش کامل برنامه نود(96.08.01)

عبارات مهم : بازیکن

عادل فردوسی پور در برنامه دیشب به اتفاقات هفته دهم لیگ برتر و داستان محرومیت دو بازیکن سرخابی پرداخته هست.

به گزارش ورزش سه ، برنامه نود دوشنبه شب(اول آبان ماه) از ساعت 22:40 شروع شده است که مسابقه های لیگ برتر در هفته دهم و عملکرد درخشان تیم پیکان بعد از 6 برد پیاپی مورد بررسی قرار گرفته هست؛ ضمن اینکه به پیش بازی دربی روز پنج شنبه استقلال و پرسپولیس و مسئله محرومیت محسن مسلمان و وریا غفوری نیز در این برنامه اشاره می شود.

گزارش کامل برنامه نود(96.08.01)

* نظرسنجی

مخاطبان برنامه نود می توانند نتیجه دربی هشتاد و پنجم را با ارسال یکی از گزینه های «برد استقلال»، «تساوی» یا «برد پرسپولیس» گزینش کنند.

* در ابتدای برنامه گل ها و لحظات حساس دیدار برگشت تیم های پرسپولیس و الهلال عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا پخش شد.

عادل فردوسی‌پور در برنامه دیشب به اتفاقات هفته دهم لیگ برتر و داستان محرومیت دو بازیکن سرخابی پرداخته است. 

* در بخش دوم این برنامه گزارشی از دیدارهای تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر تیم های ملی مکزیک و اسپانیا در مراحل یک هشتم و یک چهارم نهایی جام جهانی نوجوانان پخش شد.

* ذوب آهن 0 پارس جنوبی جم 3

نکات بازی

پارس جنوبی و گلزنی در تمام بازی های لیگ هفدهم.

گزارش کامل برنامه نود(96.08.01)

پارس جنوبی تنها تیم بدون باخت.

اولین برد تارتار برابر قلعه نویی.

قلعه نویی جهت دومین بار در منزل با اختلاف سه گل شکست خورد.

عادل فردوسی‌پور در برنامه دیشب به اتفاقات هفته دهم لیگ برتر و داستان محرومیت دو بازیکن سرخابی پرداخته است. 

– کنفرانس مربیان

مهدی تارتار: با برنامه بازی کردیم و اینطور نبود که اتفاقی به گل برسیم؛ از نظر فنی خوب کار کردیم و توانستیم موفق شویم.

امیر قلعه نویی: امروز خودمان هم زیاد خوب نبودیم و سه توپ آمد که هر سه وارد دروازه ما شد؛ من هم در این باخت مقصر هستم.

گزارش کامل برنامه نود(96.08.01)

* نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 1 استقلال خوزستان 0

نکات بازی

نفت بدون تاثیرگذاری آل کثیر روی گل ها تنها سه امتیاز گرفته است.

اولین کلین شیت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در وقت سرمربیگری حمید درخشان.

استقلال خوزستان 9 بازی بدون برد، بدترین عملکرد بین تیم های لیگ برتر.

آل کثیر 75 درصد گل های این فصل نفت را زده است.

– کنفرانس مربیان

حمید درخشان: از عملکرد تیم در این بازی راضی نبودم؛ درست است سه امتیاز را گرفتیم ولی باید کیفیت فنی بهتری ارائه کنیم.

عبدالله ویسی: روی یک اتفاق نفت برابر ما گل زد؛ آنها فقط یک موقعیت داشتند که همان را تبدیل به گل کردند.

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 2 نساجی مازندران 1

نکات بازی

نخستین گل علی قربانی در سال 96

نخستین گل غیر ایستگاهی نساجی در این فصل.

استقلال جهت سومین فصل پیاپی به مصاف تیمی رفت که یک مربی استقلالی روی نیمکت آن حضور داشته است.

– کنفرانس مربیان

وینفرد شفر: امروز وقت های گلزنی زیادی از دست دادیم؛ باید مرحله به مرحله پیش برویم و پرسشها را برطرف کنیم.

مهدی پاشازاده: باید درون زمین مشکلمان را حل کنم؛ قضاوت داور حتما در این نتیجه تاثیرگذار بود که مردم و کارشناسان باید قضاوت کنند؛ مدل حرف زدن و حرفه ای گری را باید یاد بگیریم.

* آیتمی به هواداران پُر شور و جالب نساجی که حضور قابل توجهی در دیدار جام حذفی برابر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران داشتند و بعد از 18 سال به ورزشگاه آزادی می آمدند، تخصیص داده شده است پیدا کرد.

* کارشناسی داوری با حضور مسعود مرادی

– ذوب آهن و پارس جنوبی جم

در لحظات ابتدایی مسابقه چهار بازیکن ذوب آهن در آفساید بودند ولی کمک داور به اشتباه در این صحنه پرچم نزد.

درخشان مهر با زانوی پای راست، پای چپ صالحی را زد و اعلام پنالتی جهت پارس جنوبی درست بود.

– نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران و استقلال خوزستان

اخطار اول به محمد نصرتی به علت تعلل در زدن ضربه آزاد و کارت زرد دوم به علت اعتراض به داور درست بود.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و نساجی مازندران

مجید حسینی با دست مهاجم نساجی را متوقف کرد که علاوه بر پنالتی، باید مدافع استقلال اخراج می شد ولی داور به اشتباه هیچکدام یک از دو تصمیم را نداشت.

صحنه ای که پاشازاده به خطای بازیکن استقلال اعتراض داشت، اشتباه نبود.

موعود بنیادی فر، داور بازی تصمیم درستی جهت ترک زمین به علت نرفتن پاشازاده به بیرون از محوطه فنی بعد از اخراج داشت ولی بهتر بود این داور ابتدا از سرپرست نساجی درخواست می کرد سرمربی خود را به بیرون فرا بخوانند.

قبل از گل دوم استقلال آفسایدی اتفاق نیافتاد و تصمیم داور درست بود.

مدافع نساجی پای علی قربانی را لگد کرد و باید کارت قرمز می گرفت که داور چنین تصمیمی نداشت.

بازیکن نساجی به علت زدن آرنج به صورت خسرو حیدری باید اخراج می شد ولی داور کارتی در این صحنه نداد.

داور تصمیم درستی در نگرفتن پنالتی جهت نساجی به علت برخورد غفوری با مهاجم نساجی داشت.

* آیتمی به گل ها و لحظات خاطره انگیز دربی های سالیان اخیر تخصیص داده شده است داشت.

* در گزارشی با شیث رضایی، علی علیزاده و مهرزاد معدنچی گفت وگوی جذابی انجام گرفت و به دربی هایی که آنها گلزنی کردند و همچنین مقصر بودند، پرداخته شد.

– شیث رضایی: در نخستین دربی که بازی کردم، پنج مدافع داشتیم و اصلا قرار نبود در لیست 18 نفره مسابقه باشم ولی یک محروم داشتیم و علی انصاریان در دقیقه 45 مصدوم شد که من به زمین رفتم و گلزنی هم کردم؛ در آن دربی که دقیقه 89 گل خوردیم، رضا نورمحمدی تکل نزد و علیرضا حقیقی از زاویه بسته گل خورد ولی من مقصر آشنا شدم که بعد از آن بازی هم من را اخراج کردند. از آن دست بازیکنانی نیستم که بگویم شب شما بخیر و به همین دلایل از پرسپولیس اخراج شدم؛ بازیکنی می شناسم که اسم فرزند خود را اسم سرمربی تیم گذاشته است.

– علی علیزاده: بعد از آن دربی که دقیقه 4+90 به زمین رفتم و یک دقیقه بعد پنالتی دادم، من را با ماشین شخصی از ورزشگاه بردند؛ در رختکن آقای قلعه نویی حرف بدی به من نگفتند ولی نگاه کادر فنی و بازیکنان به من کاملا عوض کردن کرده بود؛ در آن صحنه که پنالتی دادم، آمدم با آرنج به صورت سپهر حیدری بزنم که ضربه سر علی کریمی به کف دستم برخورد کرد و پنالتی اتفاق افتاد.

* آیتمی به سکوهای برابری که به تماشاگران استقلال و پرسپولیس در دربی تخصیص داده شده است داده می شود و مثل سایر مسابقه های حساس دنیا و کشور عزیزمان ایران زیاد سکوها در اختیار تیم میزبان قرار نمی گیرد، تخصیص داده شده است داشت.

* گزارشی از دیدار خیرخواهانه تیم بازیگران و صورت های معروف کشور عزیزمان ایران برابر تیم منتخب مهاجرین افغانستان پخش شد که البته به علت فروش بلیت های 50 هزار تومانی در ورزشگاه خالی از تماشاگر تختی انجام گرفت.

* فتاحی: بلیت فروشی برعهده سرخابی هاست

سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود در خصوص نحوه بلیت فروشی دربی و علت عدم تخصیص 90 درصدی سکوهای ورزشگاه به تیم میزبان در این دیدار اظهار کرد: بلیت فروشی دربی رفت و برگشت این فصل به وسیله کلوب ها انجام می شود ولی سال های گذشته به وسیله شرکت لیگ از طریق شرکت برهان مبین انجام می گرفت و سکوها 50-50 جهت هر دو تیم می شد.

او ادامه داد: آقای تاج هم میل به دارد کارگروهی با حضور دو کلوب و شرکت لیگ شکل بگیرد تا راهکارهای میزبانی و مهمانی در دربی ها مشخص شود.

فتاحی یادآور شد: جهت تخصیص داده شده است دقیق درصد میزبانی ها جهت تماشاگران دو تیم ابتدا باید شماره گذاری صندلی ها انجام شود تا تماشاگران هر تیم به طور منظم هدایت شوند. شرکت لیگ 100 درصد از این کار استقبال می کند.

رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ اضافه کرد: در بازی اخیر استقلال خوزستان و پرسپولیس در استادیوم غدیر اهواز، نمی توانستیم ورزشگاه را خالی بگذاریم و به همین علت تعداد طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) زیاد از تیم استقلال خوزستان شد ولی در کل قانون می گوید 90 درصد سکوها جهت تیم میزبان است.

وی راجع به بلیت فروشی امسال لیگ برتر سرخابی ها گفت: بازی های امسال استقلال و پرسپولیس به وسیله هر دو کلوب انجام می شود و مشکلی نیست ولی جهت تخصیص داده شده است دقیق میزبانی ها باید زیرساخت ها صورت بگیرد؛ اگر در سال های قبل که بلیت فروشی به وسیله شرکت لیگ انجام می گرفت و ما در دربی 90 درصد را به تیم میزبان می دادیم، حرف و حدیث هایی پیش می آمد ولی الان که بلیت فروشی به کلوب ها واگذار شده است عزم جدی تری وجود دارد.

فتاحی اضافه کرد: ان شاالله تلاش می کنیم از سال آینده هر تیم میزبان در دربی 90 درصد سکوها را در اختیار داشته باشد.

رییس کمیته مسابقه های شرکت لیگ با بیان اینکه کلوب پرسپولیس امسال بلیت فروشی را خود انجام می دهد، گفت: کلوب استقلال در بازی جام حذفی برابر نساجی بلیت فروشی را به شرکت برهان مبین واگذار کرد وگرنه در اختیار خودش بود؛ در دیدار اخیر پرسپولیس و نفت، به علت اینکه به شرکت برهان مبین واگذاری بلیت فروشی به پرسپولیس ابلاغ نشده بود هماهنگی وجود نداشت وگرنه بعد از اطلاع به آنها مسئله برطرف شد.

فتاحی ابراز کرد: قطعا بلیت فروشی مسابقه های این فصل استقلال و پرسپولیس به وسیله این کلوب ها انجام می شود ولی اگر میل به داشته باشند شرکت برهان مبین این کار را انجام می دهد.

* گفت وگوی ضبط شده است جالب و طنزی با امید روانخواه و حنیف عمران زاده، بازیکنان سابق استقلال و بهروز رهبری فر و ادموند بزیک، بازیکنان سابق پرسپولیس راجع به دلایل کری خواندن یا نخواندن جهت دربی انجام شده است بود.

* بخش آنالیز برنامه نود به عملکرد استقلال و پرسپولیس در این فصل، نفرات تاثیرگذار دو تیم طی مسابقه های اخیر و نقاط قوت آنها پرداخت.

* آخرین اوضاع محرومیت مسلمان و غفوری

مرتضی تورک رییس کمیته اخلاق در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اطراف داستان محرومیت محسن مسلمان و وریا غفوری به علت قلیان کشیدن اظهار کرد: هنوز حکمی جهت دو بازیکن صادر نشده چون فعلا دستور موقت است و با حکم دادن تفاوت دارد؛ این اجازه به کمیته اخلاق داده شده است تا در این موارد حاد دستور موقت صادر و پیگیری را بعدا انجام دهد.

وی ادامه داد: ما وظیفه ای جهت پیگیری به جرم بازیکنان نداریم ولی استعمال هرگونه دخانیات در اماکن عمومی جرم محسوب می شود؛ ما در کمیته اخلاق با یک سری از رفتارهای غیر ورزشی و غیر اخلاقی که به حیثیت فوتبال کشور لطمه می زند، برخورد می کنیم؛ یک سال است به کمیته اخلاق آمدیم و کارها زیادی انجام دادیم و کسانی که نسبت به امر فرهنگی دغدغه دارند را وارد تصمیم گیری ها کردیم.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تصریح کرد: فوتبال را در دنیا به عنوان یک رسانه می شناسند؛ تماشاگران کشور عزیزمان ایران سال گذشته در شب عاشورا و بازی با کره جنوبی، با پیراهن های مشکی خود خبر مهمی به بیرون از مرزها دادند.

تورک با بیان اینکه تنها برخورد با این دو بازیکن نشانه ما نیست، گفت: عمدتا خبرنگاران تلاش می کنند ما راجع به فسادهای آنچنانی صحبت کنیم؛ نباید از پرسشها مهم تر غافل بشویم و به پرسشها جزئی توجه کنیم.

وی تاکید کرد: کدام کلوب با اینگونه اتفاقات برخورد می کند؟ فدراسیون فوتبال باید کار نظارتی روی کلوب ها انجام دهد ولی هنگامی که کلوب ها برخوردی با بازیکنان متخلف انجام نمی دهند، ما مجبور هستیم وارد شویم؛ هفته قبل چهار مدیر عامل را به کمیته اخلاق را دعوت کردیم که آنها نیز از برنامه ما استقبال و تقدیر کردند؛ ما در همه حوزه ها کار می کنیم.

«آیا قلیان کشیدن کار ارزشی، پسندیده و عامه پسند است؟»؛ رییس کمیته اخلاق با ذکر این پرسش اظهار کرد: هنگامی که کلوب به وظیفه خود عمل نمی کند و در سال های گذشته نیز فدراسیون نمی پرداخته ما مجبور هستیم چنین کاری انجام دهیم؛ الان در شرایطی قرار گرفتیم آنالیز و کنترل می کنیم؛ من تنها نیستم و 6-5 نفر از اعضای کمیته اخلاق هستند که در آرا تاثیر می گذارند.

وی با بیان اینکه اتفاق پیش آمده جهت دو بازیکن استقلال و پرسپولیس یک چالش جدی هست، اذعان کرد: در اتفاقی که جهت بحث تراکتورسازی افتاد کسی دخالت نکرد و کلوب علاقه ای نداشت به آن پیگیری داشته باشد ولی عجیب تر اینکه نامه نگاری انجام می دهد و از چنین رفتاری دفاع می کند؛ این کارها افکار عمومی را راجع به فدراسیون تقبیح می کند؛ کمیته اخلاق به هر ناهنجاری بازیکنان و فعالان در فوتبال برخوردی ندارد ولی به بعضی اتفاقات قطعا تصویر العمل نشان می دهد.

رییس کمیته اخلاق یادآور شد: پرونده ای داریم که یک فوتبالیست رده اوج در ساعت یک بامداد در شرایطی که در حال مستی بوده یک مامور نیروی انتظامی را می کشد؛ آیا کمیته اخلاق نباید به این مباحث وارد شود؟ ولی در شرایطی که یک فوتبالیست الگو است و هزاران نفر بازی او را می بینند، باید حق داد کمیته اخلاق در غیاب کلوب ها تصمیم بگیرد.

تورک ادامه داد: ما تصمیم می گیریم که مدیر عامل کلوب بداند یک نهادی بالاتر از آنهاست و تصمیم گیری می کند؛ اگر بعد از پخش تصویرهای غفوری و مسلمان از قراردادشان کسر می کردند مطمئنا جهت این مسابقه حساس(دربی) با چنین مشکلی مواجه نمی شدند.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اضافه کرد: به جای به چالش کشیدن و زیر پرسش بردن کمیته اخلاق، باید به این کارها برخورد شود؛ در کمیته اخلاق یک رای نیست؛ این برخورد با بازیکنان استقلال و پرسپولیس باید یک هشدار جهت جامعه ورزش و فوتبالی باشد که عده ای زیاد متوجه شوند چه رفتاری داشته باشند.

وی اظهار کرد: در هتل المپیک بازیکن تراکتورسازی با بازیکن پیکان درگیر شد و ما در لحظه برخورد کردیم؛ شاید 10 درصد کارهای ما رسانه ای می شود.

تورک تصریح کرد: فقط همین دو بازیکن استقلال و پرسپولیس نیستند و این عنوان در حال اپیدمی شدن هست؛ آیا نباید کار جهادی و انقلابی صورت بگیرد؛ آیا نباید با قلیان و دخانیات که به اعتبار و حیثیت فوتبال ضربه نمی زند، برخورد شود؟

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال افزود: در قانون آیین نامه فوتبال آمده نوع پوشش فوتبالیست باید درست باشد؛ ما یک مسؤول امور بین الملل را سه سال محروم کردیم ولی رسانه ای نکردیم ولی قبح قلیان نیز باید به همه گفته شود.

تورک یادآور شد: رمالی و جادوگری در فوتبال وجود دارد ولی آیا می شود رمالی را ثابت کرد؟ من به عنوان یک قاضی می گویم پیدا کردن مستندات در فوتبال و این عنوان کار بسیار مشکل است.

وی راجع به آخرین تصمیم راجع به محرومیت مسلمان و غفوری گفت: الان نمی توانم رای خود را صادر کنم چون تنها بنده رای نمی دهم؛ جلسه محاکمه و پیگیری فردا سه شنبه انجام می شود؛ الان در اینترنت می گویند تصویر فتوشاپ است در حالی که اگر یک تصویر از هر فردی در اینترنت پخش شود، آن شخص به دادسرا شکایت می کند ولی این دو بازیکن این کار را اصلا انجام نداده اند و چند ماه است پرونده ها در کمیته اخلاق وجود دارد.

رییس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تصریح کرد: یک سری آسیب ها هستند که فوتبال ما را ترساندن می کند، مثل شرکت در مراسم های شبانه و …؛ ما نیز به علت عدم ورود کلوب ها و ضربه به حیثیت فوتبال کشور با اینگونه اتفاقات برخورد می کنیم.

* مجید جلالی به علت عملکرد درخشان با پیکان و کسب 6 پیروزی پیاپی به عنوان سرمربی برتر مهرماه از دید این برنامه گزینش شد و کلیپی همراه با گفت وگو به او تخصیص داده شده است داشت. علی علیپور، مهاجم پرسپولیس نیز به عنوان عالی ترین بازیکن ماه از نگاه برنامه نود معرفی شد.

* سیاه جامگان 0 صنعت نفت آبادان 1

نکات بازی

سیاه جامگان تنها تیم بدون برد در خانه.

نخستین پیروزی خارج از منزل صنعت نفت

– کنفرانس مربیان

علیرضا مرزبان: جبران گل دقیقه 80 سخت بود ولی از حرکت رو به جلو تیم رضایت دارم؛ بازیکنان این امیدواری را می دهند حرکت درستی می توانیم در مسابقه های آینده داشته باشیم.

فراز کمالوند: ورزشگاه امام رضا به شکلی است که تماشاگران نزدیک به زمین هستند و این اتفاق جهت بازیکنان ما سخت بود و مسابقه پُر فشاری را رقم زد؛ به بازیکنان جهت این برد تبریک می گویم.

* پیکان 2 تراکتورسازی 1

نکات بازی

مجید جلالی آخرین بار چهار سال قبل همراه با تراکتورسازی صدرنشین شده است بود که با این برد چنین اتفاقی جهت او رخ داد.

جلالی بعد از هفت باخت پیاپی به تراکتور این بار برنده شد.

تراکتورسازی دو بازی و دو گل به خودی.

– کنفرانس مربیان

مجید جلالی: نیمه اول دو موقعیت خیلی خوب داشتیم که متاسفانه بهره نبردیم؛ در نیمه دوم بازی ناپایدار بود و هر تیم می توانست برنده باشد.

یحیی گل محمدی: یک سری غلط های تاثیرگذار بد داشتیم که همه آنها تبدیل به گل شد؛ باور این باخت سخت است چون مستحق آن نبودیم و حداقل باید بازی مساوی می شود.

* فولاد خوزستان 1 سایپا 1

نکات بازی

چهارمین تساوی پیاپی یک بر یک سایپا.

علی دایی بدون برد برابر فولاد در اهواز.

فولاد بدون باخت در پنج سال اخیر برابر سایپا.

– کنفرانس مربیان

علی دایی: علی دایی فقط سکته نکرد؛ اگر داور کنار پنالتی را قبول نداشت، اصلا نباید به کنار خط می آمد؛ باید پرچم می زد و نظر خود را به داور اعلام می کرد؛ از نظر فوتبالی هیچکس نمی گوید فولاد بهتر از ما بود.

سید سیروس پورموسوی: خیلی بخت خوبی داشتیم به گل دوم برسیم؛ داور بعد از برگرداندن آن پنالتی به دنبال جبران جهت سایپا بود که این اتفاق افتاد؛ با این حال چیزی از ارزش های تیم ما کم نمی شود.

* کارشناسی داوری

– سیاه جامگان و صنعت نفت

اعلام پنالتی جهت سیاه جامگان درست بود.

داور تصمیم درستی در اخراج مدافع سیاه جامگان داشت.

مدافع سیاه جامگان روی مهاجم صنعت نفت اشتباه کرد ولی این صحنه بیرون از محوطه اتفاق افتاد و داور نباید پنالتی می گرفت؛ البته مدافع سیاه جامگان باید اخراج می شد.

هر دو اخطار به حسین بادامکی درست بود.

– پیکان و تراکتورسازی

به نظر نمی رسد مدافع پیکان خطایی روی حاتمی انجام داده باشد و جایگیری داور هم درست بود.

– فولاد و سایپا

عباس زاده به علت تکل روی بازیکن فولاد باید کارت زرد دریافت می کرد.

پنالتی بحث برانگیز نیمه اول جهت فولاد درست بود و والی باید اخطار می گرفت که تصمیم کمک داور اشتباه بود.

خطای هند عبدالله زاده به درستی پنالتی گرفته شد.

یک پنالتی در لحظات آخر بازی جهت سایپا گرفته نشد.

پاس رو به عقب مدافع سایپا به اخباری خطای دو ضرب نبود.

در وقت خطای دو ضرب فولاد، باید ضربه تکرار می شد چون توپ حرکت نکرد.

* به علت اشتباه فرزین گروسیان در دیدار با پیکان، کلیپی از غلط های دروازه بانان کشور عزیزمان ایران طی فصول اخیر پخش شد.

* پرسپولیس 2 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 0

نکات بازی

نخستین گل منشا در ورزشگاه آزادی جهت پرسپولیس.

علی علیپور گلزنی در لیگ، جام حذفی، سوپر جام و لیگ قهرمانان آسیا.

نخستین کلین شیت پرسپولیس بعد از 6 بازی.

پرسپولیس تنها تیم از 6 تیم اول لیگ که در جام حذفی باقی مانده است.

– کنفرانس مربیان

حمید درخشان: اینکه با این شرایط با پرسپولیس بازی می کنیم و چنین عملکردی داریم رضایت بخش هست؛ از بازیکنان تقدیر می کنم که با تمام توان کار کردند و نمایش خوبی داشتند.

برانکو ایوانکوویچ: باید در 20 دقیقه اول وظیفه بازی را مشخص می کردیم؛ موقعی که پنج وقت خوب گلزنی داشتیم؛ استمرار تلاش بازیکنان و حمایت هواداران ما را به این نتیجه رساند.

* سپیدرود 2 پدیده 1

نکات بازی

پدیده جهت دومین هفته متوالی وقت صدرنشینی را از دست داد.

محمد قاضی جهت ششمین بازی متوالی گلزنی کرد.

نخستین گلی که پدیده در تاریخ لیگ برتر روی اوت دستی دریافت کرد.

باخت پدیده بعد از 6 هفته.

– کنفرانس مربیان

علی نظرمحمدی: توانستیم دو گل به تیم خوب پدیده بزنیم و چند وقت را با بدشانسی از دست دادیم؛ از بازیکنانم که در دو بازی گذشته مسؤولیت پذیر بودند، تقدیر می کنم.

محمدرضا مهاجری: باید بعد از گلی که زدیم بازی را مدیریت می کردیم ولی سهل انگاری و غفلت داشتیم که اجازه نداد به پیروزی برسیم.

* گسترش فولاد 0 سپاهان 0

نکات بازی

سپاهان بدون برد در بازی های بیرون از خانه.

کرانچار بدون شکست برابر گسترش فولاد.

– کنفرانس مربیان

زلاتکو کرانچار: تعداد شانس های گلزنی زیادی داشتیم که از دست دادیم ولی مسئله ما از ابتدای فصل عدم گلزنی در خط حمله است.

فیروز کریمی: ملاک اول ما گل نخوردن بود و به همین علت شاید به علت رعایت اصول دفاعی از هر دو تیم، صحنه های مد نظر تماشاگران کمتر اتفاق افتاد ولی از نظر تاکتیکی ارزشمند است.

* کارشناسی داوری

پرسپولیس و نفت تهران

خطای پنالتی روی سید جلال حسینی اتفاق نیافتاد.

قبل از گل اول پرسپولیس، علی علیپور که پاس گل داد در آفساید بود.

فراهانی، دروازه بان نفت روی نعمتی اشتباه کرد و پنالتی جهت پرسپولیس درست بود.

علیپور روی آل کثیر اشتباه کرد و داور تصمیم درستی در اعلام پنالتی به سود نفت داشت.

– گسترش فولاد و سپاهان

توپ به دست مدافع سپاهان برخورد کرد ولی به علت اینکه فاصله نزدیک بود داور به درستی اعلام پنالتی نداشت.

* لژیونرها

علیرضا جهانبخش در برد 3 بر یک آلکمار یک گل زد و دو پاس گل داد؛ هیرنفین با بهره مندی از قوچان نژاد شکست خورد؛ استرشوند در لیگ اروپا با پاس گل سامان قدوس برابر اتلتیک بیلبائو اسپانیا به تساوی رسید ولی این تیم در لیگ برابر گوتبورگ به پیروزی رسید؛ اسکیلستونا با دروازه بانی حقیقی شکست خورد تا سقوطش قطعی شود؛ شارلوآ با بازی کاوه رضایی به تساوی رسید؛ المپیاکوس در حضور کریم انصاری فرد برابر پائوک یک بر صفر به برتری رسید؛ پانیونیوس با گلزنی مسعود شجاعی و حضور حاج صفی به برتری دست یافت؛ السد با پورعلی گنجی به پنجمین برد متوالی رسید؛ الخور و القطر نیز در بازی های این هفته لیگ ستارگان سروش رفیعی و محمد طیبی را در ترکیب خود داشتند؛ در لیگ روسیه تیم آمکار دو مسابقه سعید عزت اللهی را در اختیار داشت؛ روبین کازان با بازی سردار آزمون به تساوی برابر دینامو مسکو رضایت داد؛ بعد از 6 برد متوالی، میوندالن با سوشا مکانی شکست خورد؛ وردربرمن در نهمین بازی فصل نیز با الکساندر نوری همچنان بدون برد ماند.

* گزارشی از بازی های هفته دهم لیگ دسته اول پخش شد.

* نتیجه نظرسنجی

بیش از 2 میلیون و 131 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود شرکت کردند که 57 درصد به برد پرسپولیس و 26 درصد به پیروزی استقلال در دربی هشتاد و پنجم رای دادند.

برنامه نود این هفته ساعت 02:24 بامداد روز سه شنبه، دوم آبان ماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: بازیکن | برنامه | فوتبال | مسابقه | استقلال | فوتبالی | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | فوتبالیست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz