انتظار مدل مانتو مانتو شیک پیراهن ایرانی

انتظار: مدل مانتو مانتو شیک پیراهن ایرانی پاریس شماره زندگی تصویر طراحان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری اکران فیلم توقیفی پارادایس بعد از محرم

این کارگردان که فیلم اش به عنوان یکی از پنج فیلم برطرف توقیف شده است و آماده نمایش اعلام شده است است در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: خوشحالم که بعد از حدود سه

اکران فیلم توقیفی پارادایس بعد از محرم

اکران فیلم توقیفی پارادایس بعد از محرم

عبارات مهم : نمایش

علی عطشانی از پخش فیلم «پارادایس» بعد از محرم در سینماها خبر داد.

این کارگردان که فیلم اش به عنوان یکی از پنج فیلم برطرف توقیف شده است و آماده نمایش اعلام شده است است در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: خوشحالم که بعد از حدود سه سال «پارادایس» پروانه نمایش گرفت و از این بابت از آقای داروغه زاده و تیم همراهش تقدیر می کنم چون در این سال ها پروانه نمایش این فیلم راکد و بلاتکلیف مانده بود.

اکران فیلم توقیفی پارادایس بعد از محرم

او راجع به تغییراتی که جهت صدور مجوز نمایش در «پارادایس» اعمال شده است هست، گفت: علی رغم اینکه تغییرات زیاد هست، ولی با این حال از اعضای شورای پروانه نمایش به خاص آقای اسفندیاری که به نمایندگی از شورا با من در ارتباط بود، تقدیر می کنم چون تلاش شد تعامل وجود داشته باشد.

برای تغییراتی که مدنظر بود یک لیست اصلاحیه به من دادند که خیلی از موارد را با آقای اسفندیاری صحبت کردم و راهی جهت آن ها پیدا کردیم. به این ترتیب تغییرات و صداگذاری هایی دوباره انجام شد و در نهایت فیلم از نظر محتوا و خط داستانی به هیچ وجه دچار عوض کردن نشده است.

این کارگردان که فیلم اش به عنوان یکی از پنج فیلم برطرف توقیف شده است و آماده نمایش اعلام شده است است در گفت وگویی با ایسنا بیان کرد: خوشحالم که بعد از حدود سه

عطشانی خاطرنشان کرد: با تعامل میان طرفین، این نگرانی که ممکن است بخش هایی از فیلم بعضی را دچار سوءبرداشت کند از فیلم مرتفع شده است و مطمئن هستم «پارادایس» جهت مخاطب جالب خواهد بود، چون اگرچه فضای جدیدی دارد ولی نمونه های تقریبا مشابه آن و نوع کمدی فیلم به شدت مورد توجه قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه فیلم خبر خوبی خواهد داشت و امیدوارم مردم در اکران با آن همراهی کنند.

وی با قدردانی از علیرضا رضاداد جهت همراهی کردن در مسیر پرسشها این فیلم اضافه کرد: آقای حبیب اسماعیلی (مدیر پخش رسانه فیلمسازان) به عنوان پخش کننده این فیلم، در این مدت پیگیری هایی را جهت اکران انجام داده و طبق صحبتی که کردیم ان شاءالله فیلم بعد از دهه محرم اکران می شود. امیدوارم بتوانیم شرایطی را با همراهی بازیگران و عوامل فیلم فراهم کنیم که «پارادایس» هر چه بهتر دیده شود.

در خلاصه داستان «پارادایس» آمده است: «دو طلبه جوان می خواهند جهت شرکت در سمیناری دانشگاهی اطراف ادیان به آلمان بروند. مدیر حوزه علمیه آن ها که حاج آقا فراستی نام دارد، راه سفر را بر آن ها می بندد. طلبه های جوان ویزایی هم جهت او می گیرند و او را با خود به آلمان می برند.»

اکران فیلم توقیفی پارادایس بعد از محرم

مهران رجبی، جواد عزتی، محمدعلی نجفیان، سامان صفاری و بیتا عطشانی از جمله بازیگران ایرانی این فیلم که به نویسندگی مهدی علی میرزایی و تهیه کنندگی علی عطشانی ساخته شده، هستند.

واژه های کلیدی: نمایش | همراهی | پروانه | اکران فیلم | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz